Автобуси в Румунію

Квитки на автобуси в Румунію

ContraBUS — ваш надійний партнер в автобусних перевезеннях в Румунію. На нашому сайті ви легко можете переглянути розклад руху автобусів до Румунії, знайти потрібний рейс та купити квиток. Ваша подорож пройде максимально зручно, адже кожен автобус обладнаний усім необхідним для комфортної поїздки:

  • Розетки 220В для заряджання гаджетів;
  • Стабільний Wi-Fi, щоб бути постійно на зв’язку;
  • Кондиціонер для комфортної подорожі;

Скориставшись пошуком на нашому сайті, ви можете швидко знайти та купити білет на автобус в Румунію.

Місія ContraBUS - зробити вашу поїздку максимально комфортною, безпечною та захоплюючою. При цьому неважливо, ви подорожуєте в бізнес-цілях, відпочиваєте компанією чи досліджуєте просто нові горизонти. На нашому сайті за декілька кліків ви можете швидко купити квиток на автобус в Румунію.

Ціна квитків на автобус в Румунію, приємно вразить кожного. За невисоку вартість квитка ви отримуєте сучасний транспорт, комфортні кріслами та досвідчених водіїв, які подбають про вашу безпеку в дорозі. Ми даємо 100% гарантію відправлення рейсу, тому можете сміливо купувати квитки на автобус в Румунію зі Львова, чи Києва без зайвих хвилювань. На ContraBUS ви знайдете пропозиції виключно від надійних перевізників.

Автобусні квитки в Румунію з України

Автобусні квитки в Румунію доступні від 2100 грн. На вартість впливає дата відправлення та тип рейсу (з пересадкою / без пересадок).

Якщо ви вже знаєте, коли плануєте повертатись, то пропонуємо вам відразу купувати квитки на автобус Румунія - Україна, так як ціна може бути нижчою через завчасне бронювання.

Популярні автобусні рейси в Румунію

На нашому сайті можна знайти різноманітні пропозиції за вигідними цінами та придбати білети на автобус онлайн. Відправлення відбуваються із різних міст України. Вам доступні рейсові автобуси в Румунію, які відправляються зі Львова, Києва, Одеси, Харкова та інших міст України. Обирайте необхідний маршрут, робіть бронювання онлайн та готуйтесь до поїздки.

Білети на автобуси з Румунії до України

Ми пропонуємо регулярні відправлення до різних регіонів України з Румунії. При цьому обрати маршрут можна як із пересадкою, так і без неї. Роблячи бронювання квитка на нашому сайті, ви отримуєте повний інформаційний супровід під час поїздки. Автобуси, що курсують з Румунії до України обладнані розетками 220В, стабільним Wi-Fi та кондиціонером для комфортної подорожі.

При виникненні будь-яких запитань ви завжди можете звернутись до наших менеджерів, які нададуть кваліфіковану консультацію.


ContraBUS - ваш надійний сервіс для бронювання квитків до Румунії

Ми пропонуємо також послугу безкоштовного бронювання квитків - коли оплата за поїздку відбувається в момент посадки в автобус до Румунії.


З нами автобусні перевезення в Румунію або інші країні Європи принесуть вам максимум задоволення. Ми гарантуємо надійний сервіс, високу якість послуг та турботливий підхід до кожного клієнта. Незалежно від тривалості маршруту, ви отримуєте зручні та комфортні умови для подорожей будь-якою кількістю пасажирів. Тільки сучасний транспорт та низька ціна квитка. Кожен автобус обладнаний усім необхідним для комфортної поїздки:

  • Розетки 220В для заряджання гаджетів;
  • Стабільний Wi-Fi, щоб бути постійно на зв’язку;
  • Кондиціонер для комфортної подорожі;