Автобуси в Молдову

Квитки на автобуси в Молдову

Сьогодні багатьох людей цікавлять автобусні перевезення в Молдову, адже це зручний та досить швидкий спосіб потрапити до цієї країни. Ціль поїздки може бути будь-яка: в якості туриста, у справах бізнесу, робочі відрядження чи просто в гості до друзів або родичів. Найголовніше те, що ви можете виконати будь-яку з них із максимальним комфортом. Для цього потрібно лише замовити квитки на автобус до Молдови з Одеси в компанії ContraBUS. Тільки дешеві квитки та сучасний транспорт.


Наш сервіс створений саме для того, аби клієнти могли в будь-який комфортний для себе час потрапити до точки призначення. Чехія, Польща чи навіть Німеччина — в нас легко купити білет на автобус до Молдови або іншої країни. Зручний розклад руху дозволить планувати мандрівки так, щоб вони відповідали вашим потребам і планам. Ціна на автобус при цьому досить низька. Щоб дізнатись точну вартість поїздки, варто лише скористатись пошуком на сайті. Щоб отримати найвигіднішу пропозицію, необхідно дізнатись інформацію про знижки та персональні пропозиції у наших менеджерів, адже це дозволить не просто купити квиток на автобус в Молдову, але й заощадити бюджет.

Ми прагнемо зробити ваші поїздки максимально комфортними та приємними, тому пропонуємо виключно якісний сервіс. До особливостей подорожей з нами можна віднести:

  • Безкоштовне бронювання - оплата відбувається безпосередньо у момент посадки до транспорту;
  • 100% виконання рейсів - рейсові автобуси в Молдову, Румунію, та інші країни відправляються у будь-якому випадку, адже ми співпрацюємо лише з надійними перевізниками;
  • Комфортабельні автобуси - весь транспорт обладнаний розетками 220V та Wi-Fi для зручності пасажирів.


Це лише декілька причин, чому варто обрати саме ContraBUS. Не треба забувати й про те, що ціна на автобусні квитки в Молдову є найвигіднішою. Окрім цього, ми надаємо послуги повного інформаційного супроводу.

Купити автобусні квитки з України в Молдову

Щоб придбати білети на автобус в Молдову з Одеси чи навпаки, в першу чергу потрібно відкрити наш сайт і в рядку пошуку вказати точки відправлення та прибуття. Не забудьте повідомити дату поїздки та кількість пасажирів. Після цього перед вами з’являться усі можливі автобусні рейси в Молдову. Щоб оформити бронювання, варто обрати зацікавлений варіант та повідомити таку інформацію про кожного пасажира: ім’я, прізвище, номер мобільного телефону, номер Viber, email-адреса, тип квитка (дорослий чи дитячий), спосіб оплати.
Таким чином можна легко купити білет на автобус до Молдови. Точні деталі вашої поїздки, такі як номер транспорту, час та місце відправлення, будуть надіслані вам найближчим часом. Необхідність в роздрукуванні квитка відсутня, достатньо мати підтвердження на мобільному пристрої. Але навіть це не є обов’язковим, адже наша компанія передає інформацію про бронювання перевізнику, тому потрапити на рейс можна, назвавши просто власне прізвище.

Популярні автобусні рейси з України в Молдову

Придбати квиток на автобус Молдова - Україна максимально легко. Все, що для цього потрібно — знати міста відправлення та прибуття. ContraBUS пропонує клієнтам широкий вибір маршрутів, забезпечуючи зручне та безпечне сполучення між містами та населеними пунктами. Дізнатись, чи їдуть автобуси до вашого міста призначення можна на нашому сайті. Ви також можете обрати квиток з України, наприклад із Києва до Кишинева. Автобуси Одеса - Кишинев також доступні у нас на сайті.


Автобуси з Молдови до України

З ContraBUS ви можете бути впевнені, що подорож буде приємною та незабутньою. Зручні автобуси з Молдови в Україну, досвідчені водії та високий рівень обслуговування зроблять вашу мандрівку максимально комфортною та безпечною. Обираючи нас, ви надаєте перевагу не просто зручності, але й впевненості у 100% відправленні.


На нашому сайті легко дізнатись розклад автобусів і до інших країн. Неважливо, вас цікавить Болгарія, Латвія чи Угорщина, ми пропонуємо перевезення до більшості країн ЄС. Відправлення до кордону Молдови або іншої країни відбувається із різних міст України, що дає можливість обирати найзручніший маршрут для своєї подорожі.